Strona główna » Wiadomości » Rynek » BSWW pomógł Lotos Petrobaltic zawrzeć umowę na świadczenie usług dla transportu lotniczego

BSWW pomógł Lotos Petrobaltic zawrzeć umowę na świadczenie usług dla transportu lotniczego

29.11.17

Konsorcjum firm: General Aviation Services Sp. z o.o. oraz Heli Holland Air Service B.V. ("Konsorcjum"), po trzech postępowaniach odwoławczych zawarło z Lotos Petrobaltic S.A. 3-letnią umowę, której przedmiotem jest w świadczenie usług transportu lotniczego dla Lotos Petrobaltic S.A. (nr postępowania: NH-ZP-12/2016).

articleImage: BSWW pomógł Lotos Petrobaltic zawrzeć umowę na świadczenie usług dla transportu lotniczego fot. Thinkstock

Prawnicy act BSWW doradzali Konsorcjum w przygotowaniu oferty, podejmowaniu czynności w postępowaniu (w tym w udzielaniu odpowiedzi na wezwania zamawiającego), a także skutecznie reprezentowali Konsorcjum w postępowaniach odwoławczych, w tym w jednym wszczętym na skutek odwołania wniesionego przez Konsorcjum, które doprowadziło do unieważnienia czynności unieważnienia postępowania i przywrócenia oferty Konsorcjum do postępowania oraz dwóch wszczętych na skutek działań innego wykonawcy, który złożył ofertę w Postępowaniu, który negował m.in. wybór oferty Konsorcjum w postępowaniu.

W postępowaniach odwoławczych Konsorcjum było reprezentowane przez Marcelinę Daszkiewicz. W sprawę zaangażowani byli również Marek Wojnar i Magdalena Piotrowska.

Kamila Kurkowska 29.11.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy Sp. k.
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE