Strona główna » Wiadomości » Rynek » Dentons partnerem głównym Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Dentons partnerem głównym Europejskiego Kongresu Gospodarczego

09.05.18

Kancelaria Dentons jest partnerem głównym tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbywającego się w dniach 14 – 16 maja w Katowicach. Prawnicy kancelarii będą panelistami siedmiu i moderatorami dwóch sesji tematycznych Kongresu.
 

articleImage: Dentons partnerem głównym Europejskiego Kongresu Gospodarczego fot. Thinkstock

- Skala zaangażowania Dentons przy X jubileuszowej edycji EKG jest rekordowa na tle doświadczeń wszystkich naszych europejskich biur – mówi Arkadiusz Krasnodębski, Partner zarządzający warszawskim biurem kancelarii. - Jesteśmy dyskutantami lub moderatorami w dziewięciu panelach, w tym trzech energetycznych.

Energetyka od samego początku jest jedną z kluczowych specjalizacji biura w Warszawie, dlatego skupiamy na niej szczególną uwagę. Na Kongresie prezentujemy także, że jesteśmy prawdziwie globalną kancelarią – największą na świecie, z ponad 160 biurami, w tym 31 biurami w regionie Europy - dodaje Krasnodębski. 
Dlatego wśród naszych panelistów są również partnerzy z biur Dentons w Berlinie (Thomas Schubert, panelista sesji poświęconej OZE) oraz w Luksemburgu (Shaohui Zhang kierujący Dentons Europe China Desk).
 

Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE