Strona główna » Wiadomości » Rynek » Góralski&Goss Legal ma nowego specjalistę od zamówień publicznych

Góralski&Goss Legal ma nowego specjalistę od zamówień publicznych

01.10.17

Kancelaria Góralski&Goss Legal po raz kolejny wzmacniła swój zespół tym razem zatrudniając radcę prawnego Przemysława Izdebskiego.

articleImage: Góralski&Goss Legal ma nowego specjalistę od zamówień publicznych fot. Thinkstock

Jak informuje kancelaria, Przemysław Izdebski specjalizuje się głównie prawem zamówień publicznych, w szczególności doradza klientom na etapie przygotowania ofert, procedury odwoławczej oraz realizacji umowy, jak również zajmuje się prawem ubezpieczeniowym, sporządzaniem i weryfikacją umów w obrocie gospodarczym.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich oraz zagranicznych kancelariach prawnych, organach administracji publicznej oraz biorąc udział w międzynarodowych konkursach prawniczych.

Przemysław Izdebski jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Obsługę klientów prowadzi w języku polskim i angielskim.

***
Kancelaria Góralski&Goss Legal, z siedzibą w Warszawie i oddziałem we Wrocławiu, powstała w 2010 roku. Aktualnie zatrudnia 20 merytorycznych pracowników. Oferuje doradztwo prawne w szeroko rozumianym prawie gospodarczym i administracyjnym, w szczególności w zakresie prawa ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomościowego i budowlanego a także prawa transportowego.
 

01.10.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE