Strona główna » Wiadomości » Rynek » Greenberg Traurig doradzał przy zakupie Warsaw Spire

Greenberg Traurig doradzał przy zakupie Warsaw Spire

07.05.18

Prawnicy warszawskiego biura kancelarii Greenberg Traurig doradzali Madison International Realty przy nabyciu 50 proc. budynku biurowego Warsaw Spire A oraz w związku z umową joint-venture z Grupą Ghelamco.

articleImage: Greenberg Traurig doradzał przy zakupie Warsaw Spire fot. Thinkstock

Biurowiec Warsaw Spire A to 220-metrowa wieża ze szklaną fasadą o kształcie przypominającym hiperboloidę. Kompleks handlowo-biurowy Warsaw Spire obejmuje również dwa boczne budynki, tj. Warsaw Spire B wraz z futurystyczną bryłą budynku restauracji Genesis oraz Warsaw Spire C.

Zespół prawników Greenberg Traurig kierowany był przez partnera Radomiła Charzyńskiego, którego wspierali senior associate Olga Durawa oraz associate Kamil Majewski, a także senior associate Paweł Jaśkiewicz oraz associates: Michał Niećko, Karol Lewandowski, Samanta Wenda-Uszyńska oraz Karolina Woronko.

Czytaj: Radca Joanna Krawczyk-Nasiłowska: niełatwo wydzielić lokal o powierzchni 60 tys. metrów>>

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy świadczyć doradztwo prawne w zakresie transakcji dotyczącej tego prestiżowego kompleksu biurowego, znajdującego się w samym sercu nowej biznesowej dzielnicy Warszawy - powiedział Radomił Charzyński, partner warszawskiego biura Greenberg Traurig.
- W Greenberg Traurig wiemy jak ważne jest to, aby wnosić pozytywny wkład do społeczności, w której działamy na co dzień. Praca nad transakcją, która obejmuje swoim zakresem nie tylko najwyższej klasy budynek biurowy, ale także przestrzeń zaprojektowaną na użytek mieszkańców Warszawy, pozostaje w zgodzie z wartościami naszej firmy – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, partner i szefowa praktyki nieruchomości warszawskiego biura kancelarii.

Budynek Warsaw Spire A, mierzący 220 metrów i posiadający 47 kondygnacji, to obecnie najwyższy biurowiec w Warszawie. Kompleks Warsaw Spire został nagrodzony w kategorii najlepszej inwestycji biurowej na świecie podczas gali MIPIM Awards 2017, która odbyła się w Cannes we Francji.


 

Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE