Strona główna » Wiadomości » Rynek » JSLegal pomogła przy inwestycji w stacje ładowania autobusów

JSLegal pomogła przy inwestycji w stacje ładowania autobusów

07.02.18

Przy wsparciu kancelarii JSLegal, w grudniu 2017 r. podpisano umowę inwestycyjną między Polfarmex S.A. i spółką Ekoenergetyka-Polska, producentem stacji ładowania autobusów elektrycznych. Inwestorem jest Polfarmex; lider wytwarzania produktów leczniczych, który w ramach strategii dywersyfikacji kapitału inwestuje w spółki z dużym potencjałem wzrostu.

articleImage: JSLegal pomogła przy inwestycji w stacje ładowania autobusów fot. Thinkstock

Kancelaria JSLegal reprezentowała w transakcji spółkę Ekoenergetyka, która jest wiodącym graczem na europejskim i polskim rynku stacji ładowania autobusów elektrycznych. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na jej wzmocnienie i dalszy rozwój ekspansji na rynek międzynarodowy, m.in. w Niemczech, Francji oraz krajach skandynawskich.
 
- Inwestycja w Ekoenergetykę to kolejna transakcja związana z rynkiem innowacji i eMobilnością, w której uczestniczyła nasza kancelaria. To szczególny segment rynku nie tylko ze względu na swój potencjał i postępującą dominację pojazdów elektrycznych nad spalinowymi; to również jeden z filarów budowania polskiej przedsiębiorczości - powiedział Rafał Stroiński, partner z ramienia JSLegal.

Kancelaria JSLegal założona przez adwokatów dr Rafała Stroińskiego oraz Bartłomieja Jankowskiego, obecnie zatrudniająca ponad 30 osób w biurach w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach.

Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE