Strona główna » Wiadomości » Rynek » Kancelarie odszkodowawcze wychodzą poza zdarzenia komunikacyjne

Kancelarie odszkodowawcze wychodzą poza zdarzenia komunikacyjne

16.05.17

Kancelarie odszkodowawcze do niedawna były wyspecjalizowane przede wszystkim w dochodzeniu zadośćuczynień z komunikacyjnego ubezpieczenia OC.

articleImage: Kancelarie odszkodowawcze wychodzą poza zdarzenia komunikacyjne fot. Thinkstock

Jak mówią cytowani przez Rzeczpospolitą eksperci z branży ubezpieczeniowej, w małych miejscowościach wyczerpały się już możliwości pozyskiwania przez pośredników odszkodowawczych nowych klientów, teraz trzeba szukać poszkodowanych przez ubezpieczycieli w większych miastach.

Kancelarie odszkodowawcze nie ograniczają się już do klientów indywidualnych. Wysokie odszkodowanie, które Votum pomogło uzyskać przedsiębiorcy doświadczonemu przez pożar (2,5 mln zł), pokazuje, że firmy te wchodzą w kolejne obszary. Taki obszar to np. ubezpieczenia majątkowe dla firm. Odszkodowania są bowiem przeważnie wysokie, a to z kolei oznacza wysoką prowizję dla kancelarii odszkodowawczej, która pomaga je uzyskać. – Widzimy tutaj potencjał do realizacji naszej wyspecjalizowanej usługi, a tym samym do dalszego wzrostu portfela obsługiwanych przez nas spraw – przyznaje Natalia Grabowska, rzecznik prasowy Votum.

Źródło: Rzeczpospolita 

16.05.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE