Strona główna » Wiadomości » Rynek » KONDRAT i Partnerzy zdobywają wyłączność dla koloru fioletowego PLAY

KONDRAT i Partnerzy zdobywają wyłączność dla koloru fioletowego PLAY

09.07.18

Przeszło rok trwała procedura analiz, badań rynkowych i zgłoszenia koloru (per se) fioletowego (nr RGB: 72/34/124) w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

articleImage: KONDRAT i Partnerzy zdobywają wyłączność dla koloru fioletowego PLAY fot. Thinkstock

W tym roku Pantone ogłosił, że kolorem 2018 jest fioletowy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w tej palecie znalazł się fiolet PLAY.

Jest to kolejny kolor, do którego Kancelaria KONDRAT i Partnerzy uzyskała skuteczną ochronę na znak towarowy. W bazie Urzędu Patentowego RP zarejestrowanych jest tylko kilka kolorów.

Rejestracja koloru marki PLAY daje monopol na jego używanie w branży usług telekomunikacyjnych w Polsce. Odzwierciedleniem tego jest kojarzenie fioletu z usługami PLAY. Na przykładzie tego Klienta można wykazać, jak istotna jest dbałość o silne portfolio zasobów własności intelektualnej i związaną z tym spójną strategię marketingową.

Za projekt odpowiedzialni są partnerzy Kancelarii: Dr Mariusz Kondrat, adwokat i rzecznik patentowy oraz Andrzej Przytuła, adwokat wspierani przez prawniczki: Natalię Dyda, radcę prawnego i Katarzynę Biegańską, doktorantkę UWB.

Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE