Strona główna » Wiadomości » Rynek » Nowi prawnicy w kancelarii KKLW

Nowi prawnicy w kancelarii KKLW

18.05.17

Do kancelarii Kurzyński Kosiński Łyszyk Wierzbicki dołączyło dwóch radców prawnych - Mariusz Domagała oraz Wojciech Kowalczuk.
 

articleImage: Nowi prawnicy w kancelarii KKLW fot. Thinkstock

Mariusz Domagała ma wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego oraz prawa podatkowego.Uczestniczył w restrukturyzacji spółek i grup kapitałowych oraz w transakcjach fuzji i przejęć. Doradzał też w kwestiach optymalizacji podatkowej. W ramach KKLW będzie rozwijał praktykę prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć.

Wojciech Kowalczuk specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie transportowym, cywilnym, handlowym oraz procesach. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi właścicieli i zarządców centrów handlowych, biurowców oraz centrów logistycznych. Dołączy do zespołu nieruchomości, inwestycji budowlanych oraz infrastruktury.

Mariusz Domagała jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez  9 lat pracował w kancelarii Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi.

Wojciech Kowalczuk jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, a poprzednio pracował w kancelariach Windmill Gąsiewski & Roman oraz KK LEGAL. 


Kancelaria KKLW świadczy usługi doradztwa prawnego obejmujące inwestycje infrastrukturalne, nieruchomości i kontrakty budowlane, fuzje i przejęcia oraz rynki kapitałowe, restrukturyzacje, zamówienia publiczne i rozwiązywanie sporów. Doradza klientom z sektora nieruchomości i budownictwa, energetyki, bankowości i finansów oraz sportu.
 

18.05.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE