Strona główna » Wiadomości » Rynek » Nowy szef praktyki prawa korporacyjnego i transakcji kancelarii Chałas i Wspólnicy

Nowy szef praktyki prawa korporacyjnego i transakcji kancelarii Chałas i Wspólnicy

09.07.18

Piotr Sitarski został nowym partnerem kancelarii Chałas i Wspólnicy, gdzie pokieruje zespołem Prawa korporacyjnego i Transakcji. Kancelaria podkreśla, że to kolejny krok w jej dynamicznym rozwoju oraz odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie klientów na usługi transakcyjne.

articleImage: Nowy szef praktyki prawa korporacyjnego i transakcji kancelarii Chałas i Wspólnicy fot. Thinkstock

W swojej ponad 15-letniej karierze zawodowej Piotr Sitarski prowadził wiele złożonych projektów, zarówno polskich, jak i transgranicznych (w tym m.in. w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Skandynawii). Reprezentował zarówno sprzedających, jak i inwestorów. Jego praktyka skupiona jest na doradztwie korporacyjnym i strategicznym, przygotowaniu i negocjacjach różnego typu złożonych umów, oraz transakcjach M&A oraz Private Equity/Venture Capital. Był partnerem w czołowych międzynarodowych kancelariach prawniczych oraz zdobył wyróżnienia przez prestiżowe międzynarodowe rankingi prawników.

- Dołączając do kancelarii Chałas i Wspólnicy z przyjemnością wykorzystam moje doświadczenie korporacyjne i transakcyjne w dalszym rozwoju tej renomowanej kancelarii prawnej. Na  stale rozwijającym się rynku usług prawniczych w Polsce będziemy wyróżniać się praktycznym i proaktywnym podejściem w realizacji przedsięwzięć klientów. Naszym atutem jest kompleksowy charakter usług świadczonych przez zespół biznesowo zorientowanych prawników, co pozwala na  zaangażowanie w najbardziej złożone i wymagające projekty  – powiedział Piotr Sitarski.

Kancelaria Chałas i Wspólnicy informuje przy okazji, że rozbudowała również swój pakiet usług o doradztwo finansowe oraz podatkowe i obecnie działa, jako Grupa CHWP. Działalność opiera się na 3 filarach CHWP Law, CHWP Tax & Finance Advisory oraz CHWP Accounting. Transformacja kancelarii jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę dużego biznesu.

- Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom,  oferując kompleksową obsługę w obszarze prawa, podatków i finansów oraz księgowości. Zagraniczne koncerny, które stanowią trzon Klientów kancelarii, wolą powierzyć realizację skomplikowanych projektów oraz transakcji jednemu partnerowi - wyjaśnia Jarosław Chałas, partner zarządzający kancelarii Chałas i Wspólnicy.

Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE