Strona główna » Wiadomości » Rynek » Raczkowski Paruch otwiera biuro w Krakowie

Raczkowski Paruch otwiera biuro w Krakowie

04.10.17

Od 2 października 2017 r. do grona partnerów kancelarii Raczkowski Paruch dołączyła Dominika Dörre-Kolasa, która pokieruje biurem kancelarii w Krakowie. To czwarte biuro kancelarii obok Warszawy, Poznania i Katowic.

articleImage: Raczkowski Paruch otwiera biuro w Krakowie fot. Thinkstock

Jak podkreśla kancelaria, biuro wesprze licznych klientów z Krakowa i  Małopolski.

Dominika Dörre-Kolasa jest radcą prawnym oraz doktorem nauk prawnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego zarówno dla korporacji międzynarodowych, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest cenioną specjalistką w dziedzinie prawa pracy oraz ochrony dóbr osobistych w  zatrudnieniu ze szczególnym uwzględnieniem mobbingu, dyskryminacji i ochrony danych osobowych.

Wcześniej przez dwanaście lat była związana z Kancelarią A.  Sobczyk i Współpracownicy, w której była partnerem.
Od ponad dziesięciu lat jest adiunktem w Katedrze Prawa Pracy i  Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wykładowcą na Podyplomowych Studiach Prawa Pracy UJ.
Jest Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon mającej na celu wspieranie ochrony praw człowieka w kontekście zagrożeń, jakie niesie ze sobą rozwój społeczeństwa nadzorowanego. Posiada rozległe doświadczenie szkoleniowe. Od lat prowadzi szkolenia i  warsztaty dla kadry menadżerskiej.

Do zespołu kancelarii Raczkowski Paruch wraz z mec. Dominiką Dörre-Kolasą dołączy dwóch prawników:
• Maksymilian Biernot, starszy prawnik, radca prawny
• Adrian Szutkiewicz, prawnik, aplikant radcowski

Raczkowski Paruch to kancelaria prawna wyspecjalizowana w obsłudze przedsiębiorstw we wszystkich kwestiach prawnych zarządzania HR. Misją Raczkowski Paruch jest dostarczanie przedsiębiorcom rozwiązań w biznesie. Zespół liczy obecnie 56 prawników.

04.10.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE