Strona główna » Wiadomości » Aktualności » Wielkie zainteresowanie konferencją nt. rozproszonej kontroli konstytucyjności

Wielkie zainteresowanie konferencją nt. rozproszonej kontroli konstytucyjności

16.02.17

Ponad 600 osób zgłosiło się już organizowaną przez Stowarzyszenie „Iustitia” konferencję „Sędzia a Konstytucja. Kryzys sądownictwa konstytucyjnego a rozproszona kontrola zgodności prawa z Konstytucją”. Organizatorzy znaleźli już w Katowicach znacznie większą salę.

articleImage: Wielkie zainteresowanie konferencją nt. rozproszonej kontroli konstytucyjności fot. Thinkstock

Jak podkreślają, zainteresowanie tematyką konferencji wszystkich zaskoczyło i przekroczyło możliwości sal na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dlatego, by umożliwić wszystkim zainteresowanym udział w konferencji zdecydowano o zmianie miejsca konferencji. Odbędzie się ona w Sali Koncertowej Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury Im. K. Bochenek (Dawne: Górnośląskie Centrum Kultury), Katowice, Pl. Sejmu Śląskiego 2. 

Organizatorzy konferencji podkreślają, że lista uczestników konferencji nie jest jeszcze zamknięta. - Oczywiście zapraszamy wszystkich sędziów, adwokatów, radców prawnych oraz przedstawicieli innych profesji prawniczych do udziału w konferencji – czytamy w komunikacie Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”.

Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania tutaj. Wypełniony formularz zgłoszeniowy można przesłać na adres internetowy: sedziowie.konstytucja@gmail.com.
Konferencja jest nieodpłatna. Organizatorzy nie zwracają kosztów uczestnictwa. O udziale w konferencji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Więcej o konferencji>>

 

LEX Sędzia 2017
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

zaastepstwo.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE