O nas

KANCELARIA - serwis informacyjny dla wszystkich prawników

 

Serwis "Kancelaria" to profesjonalny serwis informacyjno - publicystyczny poświęcony problematyce zawodów prawniczych oraz rynku usług prawnych.

W "Kancelarii" zawsze najświeższe informacje o działalności sądów i prokuratury, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, doradców podatkowych, i wszystkich praktykujących prawników.

Informacje o dotyczących branży zmianach w prawie, a także o orzecznictwie sądów - dyscyplinarnym wobec prawników i gospodarczym, ważnym dla prowadzonych przez nich kancelarii. Także wiadomości z rynku - o ważnych przedsięwzięciach podejmowanych przez kancelarie, o zachodzących w nich zmianach kadrowych, o sukcesach i porażkach.

Do tego komentarze ekspertów, opinie ludzi prawa, wywiady z przedstawicielami samorządów prawniczych i ważnymi uczestnikami rynku pomocy prawnej.

Zapraszam do codziennej lektury

Krzysztof Sobczak
Redaktor prowadzący

LEX logo

Masz pełne prawo

LEX dostarcza kompleksowy system wiarygodnych informacji, niezbędnych do samodzielnego wyciągnięcia wniosków poprzez analizę zagadnienia w otaczającym go kontekście. Użytkownicy produktów marki LEX należą do grona osób samodzielnie wyprowadzających wnioski i podejmujących decyzje, ponosząc za nie odpowiedzialność.